THY Üsküdar Şubesi 0216 614 0 700

ucakbileti3Thy Üsküdar Şubesi İle Uçuşa Hazır Olun Merkez: 0216 614 0 700 Şube: 0212 616 82 86

Artık nasıl ne şekilde yerlere gideceğim diye dert taşa yok. Düşünmene gerek dahi yok. Nasıl seyahat ederim, nasıl iyi bir hizmet alırım, memnun kalırım diye bir şey yok çünkü Thy Üsküdar yerimiz ile İstanbul’daki 17 milyon nüfusa ulaşmak için şubemizi kurduk ve sadece İstanbul ile değil Türkiye’nin, Avrupa’nın hatta Dünya’nın birçok noktasına şubelerimizi kurmaya ve insanlara hizmet için geliyoruz. Türk Hava Yolları Üsküdar ile başlıca olursak: THY Türkiye’mizi temsil eden en önemli hava yollarından biridir. Akla ilk gelendir. Peki, bu temsili nasıl oluşturacağız tabi ki uzman kadrosuyla, 7/24 hizmet veren bu işte tecrübeli aksama, sıkıntı, vb. Her ne olursa olsun bunları minimuma indirmekte ön planda olduk. Çünkü hizmet anlayışımız ne kadar memnuniyet o kadar başarı, ne kadar hizmet o kadar memnuniyet demektir. Bu mantıkla yola çıkarak şu anda dünyanda bir olmaya gidiyoruz.

Çünkü biz THY Türkiye’mizi temsil edeniz. Bu işi bizde. Daha kaliteli daha iyi Yapacak yoktur deyip bu sözümüzü doğrulamak için çaba sarf ediyoruz. Çünkü işin ehline bırakmazsan bekle kıyameti derler, bizlerde böyle bir şey olmaması için işin ehli olabilmemiz için günlerimizi, haftalarımızı, aylarımızı, yıllarımızı verdik ve vermeye devam edeceğiz. Çünkü insanına hizmet eden o insanın, o insanların efendisidir; sözlü ile bu işte THY hep önde gelmektedir, gelmeye devam edecektir. Pekâlâ, Üsküdar Thy buradaki veya yakın kim varsa duymayan kalmasın görmeyen kalmasın diye bütün şubelerimizden bir tanesi.

Türk Hava Yolları Üsküdar uçak  bileti alabileceğiniz, sıcak insan ilişkisi, güler yüz profili, seyahate başlamadan evvel öz güvenin sağlam bir şekilde oturduğu bir yerin başlangıcıdır. Artık başta kendinizi, misafirinizi, akrabanızı, iş arkadaşlarınızı, Gönül rahatlığı ile tavsiye edebilir onları bizlerde misafir eder bizlerde sizleri mahcup etmeyiz. Üsküdar Thy seyahatin yeni adresi.

Türk Hava Yolları Üsküdar Şubesi
Merkez: 0216 614 0 700 Şube: 0212 616 82 86