THY Ümraniye Şubesi 0216 614 0 700

slideTürk Hava Yolları Ümraniye Şubesi Merkez: 0216 614 0 700 Şube: 0212 616 82 86

Ulaşım en temel ihtiyaçlardan biridir. Ulaşım genel olarak 4 şekilde olur. Bunlar havayolu, karayolu, demiryolu ve denizyolu ulaşımıdır. Bunlardan son zamanlarda trendini artıran ulaşım şekli tabii ki havayollarıdır. 2000 li yıllardan itibaren insanlar havayollarını daha çok tercih etmeye başlamışlardır. Bunda rekabetin ve kalitenin artması başlıca etkenlerdir.

Kalite dediğimiz zaman aklımıza gelen ilk şirket Türk Hava Yolları olmaktadır. Hizmetlerinin standardını her zaman en üstte tutan THY Ümraniye gibi birçok ilçeden havayoluna kolayca ulaşım sağlamaktadır. Biletlerinizi temin edebileceğiniz acentemiz sayesinde de ulaşımınızın ilk adresi oldukça kolay geçecektir. Türk Hava Yolları’nın tüm kampanyaları hakkında bizden bilgi alabilirsiniz. Size kampanyaları güncel olarak aktaracağız. Biliyorsunuz ki Türk Hava Yolları alanında oldukça gelişmiştir. Zaten reklamlardan da bunu fark etmiş olmalısınız. Avrupa’nın en prestijli turnuvasına isim sponsorluğu yaparak adını tüm dünyaya duyuran Türk Hava Yolları müşterilerine de oldukça konforlu uçuşlar sunmaktadır.

Türk Hava Yolları biletlerini temin etmek de oldukça kolay. Ümraniye THY  Şubesi ilçesinde de hizmetlerini sunmaktadır. Hangi ilçede olursanız olun biletlerinizi sitemiz üzerinden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Biletlerinizi alırken müşteri hizmetlerimizle de direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Çünkü biletlerinizi daha uygun fiyatlara alma imkânınız her zaman vardır. Uçak bileti satın alırken yetişkin ve çocuk olarak ayrı ayrı bilet temin edebilirsiniz.
THY Ümraniye ilçesinden hizmet almak istiyorsanız oradan nasıl ulaşım gerçekleştirebileceğiniz hakkında da bilgiler alabilirsiniz. Ümraniye ilçesi Anadolu yakasında bulunmaktadır ve buradan da en yakın havaalanı Sabiha Gökçen Havaalanıdır. Buraya ulaşmak toplu taşıma araçlarıyla oldukça zordur. Eğer toplu taşıma araçlarıyla gideceksiniz en az kaç saat öncesinde yola çıkmanız gerektiği, özel araçla ulaşmak istiyorsanız ya da transfer araçlarıyla ulaşmak istiyorsanız ne zaman çıkmanız gerektiği bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Türk Hava Yolları kalitesini her geçen gün artırmaktadır. Türkiye’nin ilk havayolu şirketi olan firma her geçen gün müşterilerine yeni kampanyalar sunmaktadır. Fırsatları kaçırmamak için şirketimizle her zaman irtibata geçebilirsiniz. Yolculuğunuzun her zaman konforlu geçmesini ve ucuza bitmesini istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Thy Ümraniye Şubesi Merkez: 0216 614 0 700 Şube: 0212 616 82 86