THY Pendik Şubesi 0216 614 0 700

slideThy Pendik İlçemizdeki Hizmeti İle Hep En Önde Merkez: 0216 614 0 700 Şube: 0212 616 82 86

Artık daha kolay bir yolculuk daha hızlı bir seyahat istiyorsanız o zaman hala beklemenin bir mantığı yok çünkü daha hızlı daha doğru işler her zaman her yerde  PENDİK  THYvardır.Nasıl bilet alırım, acaba daha nasıl hareket ederim, misafirlerime, akrabalarıma nasıl bir seyahat tavsiye ederim diyorsanız Thy tercihiniz olsun. İster konfor olsun, ister hizmet olsun, ister sıcak bir Karşılama olsun gibi beklentiniz varsa Thy Pendik Şubesi ihtiyacınızı tamamen karşılamaktadır.

Birçok seyahat yolu var hangisini tercih ederim deme, hala düşünüyorsan ülkemizin her yerinde hizmeti olan THY artık Thy Pendik olarak hizmet vermekteyiz. En üst kalite Avrupa ve Dünya’da birçok balayıyla imza atmış olan THY sizlere vermiş olduğu hizmetle de daha ileri götürerek Dünyanın bir Numaralı seyahat hava yolları olma hedefine yükseliyor. Artık düşünmeye gerek yok hava yolları şirketimiz ülkemizi temsili olarak her zaman en iyisi olmak için 7/24 misafirleri için hizmet vermektedir.Türk Hava Yolları Pendik, hem uçak bileti hem de daha seyahate başlamadan sizlere verdiği öz güven ile hem sizi hem ailenizi en iyi şekilde huzurda hissetmenizi sağlıyor. Türk Hava Yolları PENDİK bulunduğu çevredeki insanlara ulaşabilmesi için hiç bir hizmetten çekinmemektedir. Firmamızın uçak içerisinde olsun uçak dışarısında olsun misafir Karşılama onlarla ilgilenme her türlü ihtiyacını karşılamak için uzman ekibiyle hizmet etmektedir.

THY yabancı dil bilen uzman tecrübeli ekibiyle sizlerle seyahat etmenin heyecanı ve gururu ile beklemekteyiz. THY Türkiye temsili ile her zaman çok yol kat etmektedir. 253 seferi ile Dünya’nın birçok noktasına ulaşan firmamız Dünya’daki bütün insanları en hızlı en Güvenilir bir şekilde ulaştırmayı hedefliyor. Türk Hava Yolları Pendik şubemizde bizleri tercih etmenin gururu ile yaşıyoruz. Çünkü canınız canımızdır, emanetiniz emanetimizdir, bizlere güvenip bizlere bu görevi yapmayı yaşattığınız için teşekkür ederiz. Sizlere kapımız 7/24 açıktır, gelin misafirimiz olun.

Türk Hava Yolları Pendik Şubesi Merkez: 0216 614 0 700 Şube: 0212 616 82 86