THY Maltepe Şubesi 0216 614 0 700

ucak1Thy Maltepe Her Zaman En Doğru Kararınız Olsun
Merkez: 0216 614 0 700 Şube: 0212 616 82 86

Nasıl bilet alırım akrabalarımın, arkadaşlarımın, kısacası bütün sevdiklerimin yanına nasıl giderim diye artık düşünmenize gerek yok. Çünkü artık Thy Maltepe var. Daha sağlıklı, güvenilir, konforlu bir seyahat etmek istiyorsanız her zaman Türk Hava Yolları Maltepe tercihiniz olsun. İster konfor olsun, ister hizmet olsun, ister sıcak bir Karşılama olsun gibi beklentiniz varsa Thy Maltepe ihtiyacınızı tamamen karşılamaktadır. Bildiğiniz üzere birçok seyahat yolu var hangisini tercih etmeliyim diye artık düşünmenize gerek yok.Ülkemizin her yerin de hizmeti olan THY artık  Maltepe Thy olarak hizmet vermekteyiz. En üst Avrupa ve Dünya’da birçok balayına imza atmış olan THY sizlere vermiş olduğu hizmetle de daha ileri götürerek Dünyanın bir Numaralı hava yolları olma hedefine yükseliyor. Artık düşünmeye gerek yok hava yolları şirketimiz ülkemizi temsili olarak her zaman en iyisi olmak için misafirlerine her daim hizmet vermektedir.

Thy Maltepe şubesi, sizlere verdiği öz güven ile hem sizi hem ailenizi en iyi şekilde huzurda hissetmenizi, sağlıkla güvenle seyahat etmenizi sağlıyor. Türk Hava Yolları Maltepe, bulunduğu çevredeki insanlara ulaşmak için hiç bir hizmetten kaçınmamaktadır. Firmamız misafir karşılama, onlarla ilgilenme gibi her türlü ihtiyacını karşılamak için uzman ekibiyle hizmet etmektedir. THY yabancı dil bilen uzman tecrübeli ekibiyle sizlerle seyahat etmenin heyecanı ve gururu ile beklemekteyiz.

THY Türkiye temsili ile her zaman çok yol kat etmektedir. 253 seferi ile Dünya’nın birçok noktasına ulaşan firmamız Dünya’daki bütün insanları en hızlı en Güvenilir bir şekilde ulaştırmayı hedefliyor. Thy Maltepe’deki şubemizde sizlerin bizi tercih etmenizi dört gözle bekliyoruz. Çünkü sizin memnuniyetiniz ve mutluluğunuz bizim için önemli olduğunu unutmayınız. Bizlere güvenip bizlere bu görevi yapmayı yaşattığınız ve her zaman bizi seçerek bu duyguyu tekrar tekrar yasatacağınız, bizi seçtiğiniz ve her zaman seçeceğiniz için teşekkür ederiz.

Merkez: 0216 614 0 700 Şube: 0212 616 82 86