THY Kadıköy Şubesi 0216 614 0 700

slideTürk Hava Yolları Kadıköy Şubesi Şubesi
Merkez: 0216 614 0 700 Şube: 0212 616 82 86

Seyahat, faklı nedenlere bağlı olarak kısa zamanlı veya uzun zamanlı yapılabilen ve değişik şekillerde yerine getirilen bir yer değiştirme durumu olarak tanımlanır. Birçok insan gezmek, tatil yapmak, hasta ziyareti, iş durumuna bağlı olarak seyahat hizmetinden faydalanmaktadır.İnsanlar seyahat hizmetlerinden faydalanırken birçok konuda olduğu her hizmetin en kalitelisini almak düşüncesindedirler. Birbirinden farklı şekillerde yapılabilen ve bu konuda hizmet sunulan seyahat yöntemleri bulunmaktadır. Bu seyahat yöntemleri arasında gelişen teknoloji ile beraber ve zamanın artan önemine bağlı olarak havayolu seyahat hizmetleri daha çok ön plana çıkmış bulunmaktadır.

Elbette ki hava yolu ile yapılan seyahat hizmetlerinin sadece bu nedenlere bağlı olarak tercih edildiğini söylemek yanlı ve eksik olur. Havayolu ile yapılan seyahatlerde zaman kavramının dışında seyahat hizmetinin konforu da ön plana çıkmaktadır. Hatta denilebilir ki hiçbir seyahat yöntemi hava yolu ile yapılan seyahat hizmetleri kadar konforlu olamaz. Dünyanın birçok yerinde, birçok ülkede vermiş oldukları hizmetin adeta simgesi haline gelmiş olan hava yolu firmaları mevcuttur.

Türkiye’nin en köklü geçmişine sahip olan vermiş oldukları hizmetlerle dünyanın hemen hemen her yerine seyahat hizmeti veren firmaların başında kendi hizmet markasını oluşturmuş olan Türk hava yollarıdır. Türk hava yolları hava yolu seyahatinde insanlara sunmuş olduğu geniş hizmet ağı ile müşterilerine yüksek memnuniyet aşılayan bir anlayış içerisinde çalışmaktadır. Her seyahat sektöründe olduğu gibi hava yolu seyahatinde de hizmeti daha geniş insan kitlelerine ulaştırmak için tanıtımı ve danışmanlığının yanı sıra etkin hizmet faaliyeti içerisinde olan şubeleri bulunmaktadır.

Türk hava yolları da İstanbul içerisinde birçok semtte bu konuda şube bulundurarak hizmeti en etkili şekilde insanlara ulaştırma çabası içerisindedir. Kadıköy semtinde bulunan ve bu semtten havayolu seyahat hizmetlerini almak isteyenler Kadıköy Thy şubesi aracılığı ile bunu gerçekleştirebilirler.

Thy Kadıköy şubesi siz değerli Türk hava yolları müşterilerine etkin danışmanlık ve seyahatinizle ilgili detaylı bilgiler sunarak yardımcı olmaktadır.Seyahat hizmetleri için Kadıköy semtinde başvuracağınız ilk yer Türk hava yolları için etkin ve çözümleyici hizmet veren Thy Kadıköy şubesi olacaktır. Hizmette insanı merkeze almak bizim ilk işimizdir.

Merkez: 0216 614 0 700 Şube: 0212 616 82 86