THY Fatih Şubesi 0212 616 82 86

ucakbileti3Türk Hava Yolları Fatih Şubesi Merkez: 0216 614 0 700 Şube: 0212 616 82 86

Günümüzde insanlar birçok nedenden dolayı seyahat hizmeti almak durumundadır. İnsanların seyahat edecekleri nedene bağlı olarak durumun aciliyetine ve verilen hizmet kalitesine göre seyahat hizmetleri seçilebilmektedir. Son zamanlarda en çok tercih edilen seyahat şekli havayolu firmaları aracılığı ile sağlanan seyahat hizmetleri olmaktadır.

Dünyanın birçok yerinde diğer seyahat hizmetlerine oranla yüksek konfor ve seyahatin kısa zamanda gerçekleşmesi açısından hava yolu ile yapılan seyahat hizmetleri daha çok rağbet görmektedir. İnsanların seyahat etme nedenleri ne olursa olsun her hizmet sektöründe olduğu gibi seyahat hizmetlerinde de kaliteyi tercih sebebi olarak görmektedirler. Bu durum kendi hizmetleri konusunda geniş bir hizmet ağına sahip, köklü bir hizmet geçmişi bulunan, geniş hizmet ağı veren firmalar için hiç te önemli değildir.

Geçmişte olduğu gibi günümüzde de halen seyahat konusunda etkin ve kaliteli hizmet ağı ile insanların yanında olan havayolu seyahat firmaları arasında Türk hava yolları haklı ve kaliteli bir hizmetten güç almaktadır. Günümüzde birçok seyahat firmaları vermiş oldukları hizmetin ağına bağlı olarak seyahat konusunda insanlara daha verimli hizmet verebilmeleri açısından danışmanlık ve seyahat konusunda etkin hizmet veren acente ve şubelerle insanlara hizmet vermektedir.

Türk hava yolları da Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi başta bir kültür hazinesi olan İstanbul ili içerisinde de birçok semtte seyahat etmek isteyen insanlara hizmet ağı ile destek olmaktadır. İstanbul fatih semtinde bulunan ve Türk hava yolları firmasının hizmet kalitesi standartlarına bağlı olarak bulunan Thy Fatih şubesi bu konuda semtte bulunan ve seyahat hizmeti almak isteyen herkese yardımcı olmaktadır.

Seyahat hizmeti bir bütünlük arz ettiği için bu şubeler hizmetin birer temsilcisi konumunda müşteri memnuniyetine bağlı olarak çalışmaktadırlar. İstanbul Fatih semtindeki Türk hava yolları danışman acentesi olan Thy Fatih şubesi siz hizmet almak isteyen tüm insanlara etkin ve hızlı bir şekilde yardımcı olmaktadır.

Hava yolları hizmetlerinde sizlerin güvenliği, konforunu sağlamak daha verimli ve etkin bir hizmet almanızı sağlamak için tüm birimlerimizin etkin hizmeti gibi Thy Fatih şubesi de sizlerin her zaman yanınızda olmaya söz veriyor.

Fatih Thy Şubesi Merkez: 0216 614 0 700 Şube: 0212 616 82 86