THY Çekmeköy Şubesi 0216 614 0 700

ucakbileti2Türk Hava Yolları  Çekmeköy Şubesi
Merkez: 0216 614 0 700 Şube: 0212 616 82 86

Seyahat etmek her insanın en tabi hakkı. Hele ki birde bu seyahatleri konforlu ve de çok kısa sürede bir yolculuk ile taçlandırdınız mı? O zaman gittiğiniz yerlerin keyfini çıkarmak için doya doya zaman ve enerjiniz kalmış olacak. O sebepten mümkün mertebe seyahatlarınızı  Çekmeköy Thy ile gerçekleştirin.

Seyahat edeceğin yer için ister kampanyalardan yararlanarak isterseniz kampanyaya düşmesini beklemeden hemen bir kendiniz için ya da birde yanınızda götürmek istediğiniz kişi için olmak üzere gidiş ve dönüş bileti için Thy Çekmeköy kurumumuzdan bilet siparişleri verin. Daha sonra ise uçağınızın kalkma günü ve saatinde bilet aldığınız kişi ile birlikte tesisimizde hazır vaziyette bulunun. Sorunsuz bir güvenlik kontrolü ve konforlu bir uçuş yaparak gitmek istediğiniz yere sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Siz seyahat etmeye karar verince hemen sitemize girip o seyahat etmek istediğiniz yer için biletler sipariş verin. Gerisini düşünmeyin. Siz o günkü zaman ce saatte orada olun yeter. Sizin düşünmeniz ve de hayal etmeniz gereken şey gideceğiniz yerde nereleri gezip, nerede kalmak gibi tamamen gezme odaklı şeyler olsun. Gitme işini problem etmeyin. Biz sizi çok rahat şekilde gitmek istediğiniz yere söz verdiğimiz saatte ulaştırırız.
Türk Hava Yolları Çekmeköy olarak müşteri memnuniyeti ve onları rahat ve konforlu yolculuk yapmaları bizim için en önemli gerekçe. O sebepten biz her şeyden önce bizi tercih eden müşterilerin memnun kalması için uğraşır ve müşterilerimizi rahat ettirmek için elimizden geleni yaparız. Çekmeköy Şubesi olarak hizmet vermeye başladığımız günden beri müşteri memnuniyetini hep önemsedik. Çünkü biliriz ki memnun müşteri arkasında yeni müşteri\müşteriler getirir. O sebepten her müşteri için ayrı ilgi ve alaka gösteririz.

Siz de seyahatlerinizde sorunsuz bir yolculuk ve konforlu bir uçuş istiyorsanız  Thy Çekmeköy Şubesi tercih etmeyi unutmayın. Bizim şirketimiz ile uçuş gerçekleştirdiğiniz anda öyle memnun ve de sorunsuz bir yolculuk yaptığınızı kendiniz görünce zaten başka şirketleri tercih etmemek istersiniz. Bizimle gerçekleştirdiğiniz ilk seyahatte dahi fikriniz değişip seyahat etmekte yolculuk için ilk baktığınız yer haline geleceğimize eminiz. Evet, bu derece de kendimizden emin ve iddialıyız. Bizi tercih edin ve kendiniz görün…

Merkez: 0216 614 0 700 Şube: 0212 616 82 86