Pegasus Tuzla Uçak Bileti Al 0216 612 78 98

ucakbileti3Pegasus Tuzla Uçak Bileti Acentası Bürosu

Pegasus Tuzla (0216 612 78 98)

Pegasus zaman ilerledikçe genişletmekte olduğu uçuş ağı ile Türkiye’nin önde gelen havayollarından biri. Üstelik firmanın politikası mümkün olan en yüksek kalitedeki hizmeti ve müşteri memnuniyetini, ucuz ve ulaşılabilir bilet fiyatlarıyla birleştirmek. ‘Uçmak herkesin hakkı’ felsefesi ile uygun fiyatlı uçak biletleri satan Pegasus aynı zamanda İstanbul’daki havaalanlarındaki otoparklardan ve trafik yoğunluğundan korunmanızı sağlıyor.

Kısacası hem uçuş için satın almış olduğunuz bileti uygun fiyatla satıyor ve diğer faaliyetleriyle de seyahatinizdeki diğer giderleri azaltıyor ve sıkıntı çekmenizi önlüyor. Yani çalıştığı bölgede müşteri odaklı, yenilikçi ve ekonomik bir havayolu olmayı hedefliyor ve bu konuda büyük ölçüde başarılı oluyor.

Şirketin kuruluş tarihi ise 1990 yılı. O yılın Mayıs ayında ilk uçuşunu gerçekleştirmiş. İstanbul’da kurulan ve merkezi de İstanbul olan şirket 2005 yılında el değiştiriyor. 2005 yılında şirketi satın alan firma ise Esas Holding. Pegasus 2005 Kasım ayında yani aynı yıl içinde iç hat seferlerine başladı. Düşük maliyetli havayolu profiliyle faaliyetini sürdüren firma o dönemde Türkiye’de faaliyet gösteren 4. tarifeli havayolu olmuştu.

Pegasus Tuzla Uçak Bileti gibi şehrin uzak bölgelerinden bile rahatlıkla erişim sağlayabildiğiniz bir bilet satış servisi veriyor. Çünkü Pegasus Bilet Hatt’nı aralıksız yani haftada 7 gün 24 saat aramanız mümkün. Bu şekilde hem rezervasyon yaptırabiliyor hem de biletinizi satın alabiliyorsunuz. Bu hattan uçuşlarla ilgili bilgi almanız ya da isteklerinizi, şikâyetlerinizi, önerilerinizi ve taleplerinizi iletmeniz mümkün.

Pegasus’tan bilet almanın bir diğer yolu ise internetteki online kanalları kullanmak. Kısacası Pegasus havayolları biletleri ucuz ve ulaşması kolay, verilen hizmet kaliteli ve müşteri odaklı bir çalışma sistemi ön planda. Hem yurtiçi hem de yurtdışı uçuşlarınız için Pegasus’u tercih etmek seyahatinizin keyifli geçmesi için iyi bir başlangıç olacaktır. Pegasus yurtiçi ve yurtdışında toplam 89 noktaya, 37 ülkeye uçuş gerçekleştiriyor.

HEMEN BİLETİNİ AL  0216 612 78 98