AtlasJet Dudullu Şubesi

slideAtlasJet Dudullu Şubesi

Merkez: 0216 614 0 700 Şube: 0212 616 82 86

 

ATLASJET İLE KALİTELİ UÇUŞLAR

 

14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan Atlasjet Dudullu, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir. Uçuş operasyonuna 2 adet Boeing B-757-200 tipi uçak ile başlayan ve Eylül 2001’de aynı tipte üçüncü uçağını alan Atlasjet, Temmuz 2003 tarihinde yine aynı tipte dördüncü uçağını da filosuna dâhil etmiştir. Nisan 2004’e gelindiğinde, Murat Ersoy’un önderliğinde Atlasjet yeni bir yapılanmaya gidilmiştir. 14 Haziran 2004’te Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından “İç ve Dış Hatlarda Tarifeli ve Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı” yapmak üzere Atlasjet ruhsatlandırılmış ve 1 Temmuz 2004’ten itibaren iç hatlarda tarifeli seferlerine başlamıştır.

Turizm ve havacılık dünyasındaki son makro gelişmelerden sonra IATA üyesi olan ve IOSA tescilini alan Atlasjet, tarifeli havayolu olarak büyümeye ve bu doğrultuda iç ve dış hatlarda tarifeli sefer sayısını %75-80’e çıkarmaya karar vermiştir. 1 Şubat 2006 itibariyle Öger Grubu’nun Atlasjet’te bulunan % 45’lik hissesi devralınmıştır ve Atlasjet Havayolları Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Murat Ersoy getirilmiştir. Atlasjet firması 2015 yılının Ocak ayında yaptığı açıklama ile firmanın isminin Atlasglobal olarak değiştirildiğini bildirmiştir. Yolcularına ücretsiz olarak sunduğu müşteri bağlılık programıdır. Atlasjet Dudullu yolcuları Jetmil kartından edinerek yaptıkları her uçuş için puan kazanır ve bu puanları biriktirerek sonraki uçuşlarında indirim veya bedava bilet kazanma hakkı elde ederler. Siz de Jetmil programına dâhil olmak isterseniz, bize başvurabilirsiniz.

Eğer beslenme alışkanlıklarınız farklıysa veya özel tercihleriniz varsa İstanbul kalkışlı tüm dış hat uçuşlarında en geç 48 saat öncesine kadar özel yemek talebinde bulunabilirsiniz. Diğer dış hat uçuşları için 54 saat öncesine kadar siparişinizi belirtmeniz yeterlidir. Özel yemek kapsamında diyabet yemek, az tuzlu yemek, düşük kalorili yemek, çiğ sebze, az laktozlu yemekler gibi menüleri talep edebilirsiniz. Atlasjet Dudullu aracılığı ile olan uçuşlarınızda servis edilen tüm özel yemek menülerini görmek için AtlasGlobal’in web sitesinde Yemek Servisi bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

AtlasJet Dudullu Uçak Bileti Şubesi