Anadolujet Kadıköy

s2Anadolujet Kadıköy Uçak Bileti Firması

Merkez: 0216 614 0 700 Şube: 0212 616 82 86

 

BİLETİNİZİ İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE ALIN

Elektronik kâğıt bilet kullanımını ortadan kaldıran biletleme sistemi olsa bile Anadolu Jet Kadıköy bunun üstesinden gelen bir kuruluştur. Tüm bilet bilgileri elektronik olarak sistemde saklanır ve satış anında size tüm bilgileri içeren bir “seyahat belgesi” verilir. Rezervasyon ve ödeme, kâğıt bilette olduğu gibi devam eder ve size verilen seyahat belgesi olsun ya da olmasın, check-in kontuarında sadece resimli bir kimlik ile (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, evlilik cüzdanı) birlikte check-in yaptırabilirsiniz.  Satış anında size verilen “seyahat belgesi” rezervasyon ve uçuşla ilgili tüm gerekli bilgileri konfirme eden bir belgedir, bu nedenle kâğıt bilete ihtiyaç duyulmaz.

Anadolu Jet Kadıköy aracılığı ile satın aldığınız iç hat biletin iadesini, biletin düzenlendiği tarihten itibaren 30 gün içinde bileti satın aldığınız acenteden, 31 gün ve sonrasında ise THY’den alabilirsiniz. İade için müracaat ettiğiniz şehirde acentenin şubesi bulunmuyorsa, iadenizi yukarıda belirtilen 31 günü beklemeden THY Satış Ofislerinden alabilirsiniz. Elektronik biletin kaybolma, çalınma ve unutulma riski yoktur. Rezervasyondan boarding ve uçuş aşamasına kadar tüm bilet işlemlerinin daha pratik, hızlı ve sorunsuz gerçekleşmesini sağlar. Kâğıt bilet için uygulanan iade kurallarımız elektronik bilet için de aynen geçerlidir. İadesi talep edilen kâğıt bilet eğer kaybedilmişse, iadenin yapılabilmesi için öncelikle kayıp bilet araştırması yapılmalı ve işlemler tamamlandıktan sonra söz konusu biletin iadesi yapılabilmektedir.

Hâlbuki tüm bilet bilgilerinin Anadolu Jet Kadıköy sisteminde kayıtlı olduğu elektronik bilette, biletin kaybolma tehlikesi olmadığından, zaman kaybetmeksizin iade işlemi gerçekleştirilmektedir. Rezervasyon kodu ve rezervasyonda kayıtlı olan herhangi bir yolcunun soyadını yazdıktan sonra rezervasyonunuz görüntülenecektir. Bu aşamada ‘Ödeme yapmak istiyorum’ butonunu tıkladığınızda, bilet ücretiniz otomatik olarak hesaplanacak ve rezervasyonunuzdaki ilk çıkış noktası, uçuşa olan zaman ve benzeri kriterler göz önünde bulundurularak bilet için uygun teslimat seçenekleri önerilecektir. Ödeme sayfasına geçebilmek için; bu sayfadaki ücret notlarını okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylamanız için ‘Kurallar ve Koşullar ve Ücret Notlarını okudum, anladım, kabul ediyorum’ kutucuğunu işaretlemeniz zorunludur. İyi uçuşlar için Anadolu Jet her zaman ilk tercih edilenler arasındadır.

Anadolujet Kadıköy Firması