Anadolujet Fatih

ucakbileti2Anadolujet Fatih Uçak Bileti

Merkez: 0216 614 0 700 Şube: 0212 616 82 86

SİZLER DE GÜVENLİ UÇUŞU HAKEDİYORUNUZ

 

Fatih Uçak Bileti satış noktası ile uçuş kalkış saatinize göre iç hat ve Kıbrıs uçuşları için uçak biletinizi iptal etmek isterseniz aşağıdaki uyarıları dikkate almanızı rica ederiz. Türk Hava Yolları, Atlasjet, Pegasus, Anadolujet ile gerçekleşecek tarifeli uçuşunuza, aşağıda belirtilen kısıtlamalı sınıflı biletler haricinde, 12 saatten fazla bir zaman var ise biletiniz cezasız iptal edilir. Hizmet bedeli iadesi yoktur. Cezasız değişiklik yapılabilir. Değişiklik işlem ücreti alınır ve olası fiyat farkı tahsil edilir. Tarifeli uçuş saatinize, 12 saatten az bir zaman kala iptal edildiği takdirde uçak bileti bedelinin % 30’u ceza olarak tahsil edilir. Bilet bedeli üzerinden % 30 ceza uygulanır.

Fatih Uçak Bileti uçuşları ile Anadolu jet uçuşları için ise O/U/ G/P/W cl sınıfına kesilen biletlerin hiçbir şekilde iptal, iade ve değişikliğine izin verilmemektedir. THY uçuşları için O/U/ G/P/W cl sınıfına kesilen biletlerin hiçbir şekilde iptal, iade ve değişikliğine izin verilmemektedir. Uçuştan sonra bilet iadesi yapılamaz. Atlasglobal Hava Yolları ile gerçekleşecek tarifeli uçuş saatinize, 12 saatten fazla bir zaman var ise uçak biletiniz cezasız iptal edilir. Hizmet bedeli iadesi yoktur. Cezasız değişiklik yapılabilir. Değişiklik işlem ücreti alınmaz ve olası fiyat farkı tahsil edilir. Tarifeli uçuş saatinize, 12 saatten itibaren uçağın kalkış saatine kadar yapılan iptal, iade ve değişikliklerde toplam ücretin % 30’u tahsil edilir. Değişiklik işlem ücreti alınır ve olası fiyat farkı tahsil edilir.

Fatih Uçak Bileti tarifeli uçuş saati vaktinizden sonra ise uçak biletinizin iptal, iade ve değişikliğine izin verilmemektedir. Türk Hava Yolları, Anadolujet ve Atlasjet değişiklik ve iptal şartlarında farklı uygulama başlattığı takdirde güncel uygulama dikkate alınır. Söz konusu güncellemelerin hava yolu tarafından geç bildirilmesinden biz sorumlu sayılmayacaktır. Refakatsiz çocuk yolcu için, havaalanında “Refakatsiz Çocuk Taşıma Yetki Belgesi” doldurulur. Bu formda, teslim eden ve teslim alacak olan ebeveyn ve/veya kanuni temsilcisinin kimlik ve irtibat bilgilerine ihtiyaç vardır. Form, ebeveyn veya kanuni temsilcisine imzalattırılır. Kopyası, ebeveyn ve/veya kanuni temsilcisine verilir.

Anadolujet Fatih Uçak Bileti