Anadolujet Etiler

ucakbileti2Anadolujet Etiler Uçak Bileti Şubesi

Merkez: 0216 614 0 700 Şube: 0212 616 82 86

 

GÜVENLİ UÇUŞLAR İÇİN ANADOLU JET HER ZAMAN SİZİNLE

 

Anadolu Jet marka yönetimi,  uçak bakımı, uçuş güvenliği, taşıma yükümlülükleri gibi tüm unsurlarıyla Türk Hava Yolları sorumluluğu ve güvencesi altındadır. Uçuş emniyeti ve uçak bakım kalitesi bire bir Türk Hava Yolları standartlarında uygulanmaktadır. Anadolu Jet Etiler yolcuya sunulan ilave servislerin basitleştirilmesi veya azaltılması suretiyle elde edilen maliyet avantajının bilet ücretlerine yansıtılması, böylece daha geniş halk kitlesinin hava ulaşım hizmetinden istifade edebilmesine imkân tanıyan bir markadır. Tüm düşük maliyetli havayollarının yaptığı gibi Anadolu Jet uçak koltukları sıklaştırılarak, kapasite % 10 oranında arttırılmıştır. Bu suretle koltuk başına düşen ortalama maliyet düşürülerek, yolcularımıza daha ucuz bilet sunma imkânı sağlanmıştır.

İkram servisinin sadeleştirilmesinin, bilet ücretlerini cazip kılan 2 önemli etkisi söz konusudur; ikram tedarik ve servis maliyetlerini düşürmektedir. İkramın, ardışık sefer yolcularının tamamı için tek celsede yüklenebilmesi sayesinde uçağın daha hızlı çevrilmesine dolayısıyla uçağın gün içinde daha fazla sefer yapmasına yardımcı olmaktadır. Anadolu Jet Etiler ekstra hizmet maliyetlerinden kaçınarak yolcuya sunulabilecek en düşük bilet ücretinin uygulanması politikasını gütmektedir. Bu anlamda sadakat programından doğan maliyetlerin üye olmayan yolculara yansıtılması düşük maliyetli iş modeli olan Anadolu Jet konseptine uygun düşmemektedir. CIP lounge hizmeti business class veya sadakat programı üyelerine hitap etmektedir. Düşük maliyetli iş modeli olan Anadolu Jet uçuşlarında gerek mil programı gerekse business class servisi olmaması sebebiyle CIP lounge hizmeti verilmemektedir.

Anadolu Jet Etiler ile rezervasyon yedeği sıralaması, yedeğe yazılış tarihi, tercih edilen bilet ücreti ve diğer kriterlere göre sistem tarafından otomatik olarak belirlenmektedir. Bu sıralamaya kaydolmuş, ancak rezervasyonu okeylememmiş yolcularımızın havalimanında check-in kontuarına başvurarak “alan yedeği” olarak, kendilerini kaydettirmesi gerekmektedir. Havalimanında yedek yolcu alımı; bilet türü ve check-in’e başvuru saati esaslarına dayanarak sistem tarafından otomatik olarak oluşturulan alan yedeği sıralamasına göre yapılır. Sınıf, uçulacak olan kabin ve aynı kabin içerisinde sunulan hizmette ve oturulan koltukta hiç bir farklılık olmaksızın çeşitlendirilmiş ücretler için ayırılan kapasite gruplarını temsil etmektedir.

Anadolujet Etiler Şubesi