Anadolujet Beşiktaş

ucakbileti3Anadolujet Beşiktaş Uçak Bileti Şubesi
Merkez: 0216 614 0 700 Şube: 0212 616 82 86

ANADOLUJET İLE UÇMANIN TADINI ÇIKARIN

Anadolu Jet marka yönetimi,  uçak bakımı, uçuş güvenliği, taşıma yükümlülükleri gibi tüm unsurlarıyla Türk Hava Yolları sorumluluğu ve güvencesi altındadır. Uçuş emniyeti ve uçak bakım kalitesi bire bir Türk Hava Yolları standartlarında uygulanmaktadır. Anadolu Jet Beşiktaş yolcuya sunulan ilave servislerin basitleştirilmesi veya azaltılması suretiyle elde edilen maliyet avantajının bilet ücretlerine yansıtılması, böylece daha geniş halk kitlesinin hava ulaşım hizmetinden istifade edebilmesine imkân tanıyan bir markadır.  Tüm düşük maliyetli havayollarının yaptığı gibi Anadolu Jet uçak koltukları sıklaştırılarak, kapasite % 10 oranında arttırılmıştır. Bu suretle koltuk başına düşen ortalama maliyet düşürülerek, yolcularımıza daha ucuz bilet sunma imkânı sağlanmıştır.

Anadolu Jet Beşiktaş ikram servisinin sadeleştirilmesinin, bilet ücretlerini cazip kılan 2 önemli etkisi söz konusudur; ikram tedarik ve servis maliyetlerini düşürmektedir. İkramın, ardışık sefer yolcularının tamamı için tek celsede yüklenebilmesi sayesinde uçağın daha hızlı çevrilmesine dolayısıyla uçağın gün içinde daha fazla sefer yapmasına yardımcı olmaktadır. Ankara hatlarında business Class talebin düşük olması sebebiyle verilen hizmetin maliyeti karşılanamamıştır. Sedyeli Yolcular, yazılı doktor izni olmadan ve refakatsiz olarak seyahat edemez. Refakatçinin, yetişkin ve uçuş süresince yolcuya bakabilecek nitelikte olması gerekir. Şirketimiz tarafından ayrıca bir refakat hostesi sağlanmamaktadır. Hasta yolcunun uçabilmesi için, hastalık türünü ve bu hastalığın uçak yolculuğuna engel oluşturmayacağını belirten Türkçe ve İngilizce dillerinde hazırlanmış bir rapor istenir.

Bu iki lisan dışında hazırlanmış raporlar noter tarafından onaylanmadıkça kabul edilmez. Rapor tarihi 10 günden eski olmamalıdır. Ayrıntılı bilgi için lütfen en yakın THY Rezervasyon ve Satış Ofisi ile bağlantı kurunuz. Ayrıntılı bilgi için lütfen en yakın THY Rezervasyon ve Satış Ofisi ile bağlantı kurunuz. Anadolu Jet Beşiktaş ile ambulans hizmeti kalkış noktasında (kalkış havalimanında) terminal kapısından uçağa kadar ve varışta noktasında (varış havalimanında) uçaktan terminal kapısına kadar verilmektedir. Uçuşlarımızda sadece bir adet el bagajı taşıyabilirsiniz. El bagajınızın boyutları 23x40x55 cm ve maksimum ağırlığı 8 kg olmalıdır. Kabin bagajınızda tehlikeli, delici, kesici aletler taşımayınız (tabanca, bıçak, makas vb.). Aksi takdirde güvenlik kontrolünde bunlar sizden alınacaktır.

Anadolujet Beşiktaş Şubesi ve Acentası