Anadolujet Ataşehir

s2Anadolujet Ataşehir Uçak Bileti
Merkez: 0216 614 0 700 Şube: 0212 616 82 86

ANADOLU JET İLE UÇMAK HER ZAMAN DAHA KOLAY

Anadolu Jet Ataşehir sizlere en ucuz uçak bileti sunabilmek için 1000’e yakın havayolunun biletlerini karşılaştırıyoruz. Uçak bileti fiyatları verilerini anlık olarak havayolu firmalarından alıyoruz. Belirttiğiniz tarihlerdeki uçak biletlerini fiyatına göre sıralayabilir, istediklerinizi seçerek karşılaştırabilirsiniz. Online olarak rezervasyon yaptırarak, bir iki tıkla dakikalar içinde biletinizi rezerve ettirebilirsiniz. Sizlere kredi kartı ile taksitli uçak bileti alma imkânı sağlıyor. Türkiye’deki hemen hemen tüm uçuş firmalarının biletlerini listeleme işlemini sunuyor. Yeni çıkan uçak bileti kampanyaları ile ilgili size bilgilendirmeler gönderir. Sistem üzerinden yapacağınız tüm işlemler dünyanın önde gelen güvenlik sertifikası şirketi GlobalSign koruması altındadır.

Anadolu Jet Ataşehir ile uçak bileti sorgulaması yaptığınızda sadece Türkiye değil, yurtdışı havayolu şirketlerinin de uçuşlarını görebilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışında en önde gelen uçuş firmalarının neredeyse tamamı sistemde listeleniyor. Bu hava yollarını kullanırken isterseniz tek yön, isterseniz gidiş – dönüş bilet seçebilirsiniz. Havayolu şirketlerinin hizmet şekline göre; ekonomi, ekonomi plus, business sınıfı ve birinci sınıf gibi bilet türlerini sistemimiz üzerinde bulabilirsiniz. En uygun uçak bileti sorgulama formunda kalkış – varış şehirlerini, gidiş – dönüş tarihlerini, kişi sayısını ve diğer bilgileri girdikten sonra “en uygun uçak biletini bul” butonu ile uçak bileti listelemesi yapabilirsiniz. Listeden istediğiniz uçuşları işaretleyerek bir sonraki sayfa olan rezervasyon sayfamıza geçersiniz.

Burada uçuş bilgilerini görürsünüz ve seyahat sigortası seçimi ve yolcu bilgilerini bu sayfadan doldurmanız gerekiyor. Daha sonra bu sayfada bulunan “Satın Al” butonunu kullanarak rezervasyon işleminizi tamamlayıp, satın alma sayfasına geçebilirsiniz. Satın alma sayfasında ödeme ve taksit şeklinizi seçerek ödemeyi gerçekleştirerek uçak bileti satın alma işlemini tamamlamış olursunuz. E-bilet hizmeti sunan Anadolu Jet Ataşehir sistemdeki havalimanı uçuşlarına Türkiye’nin her yerinden başvurmanız mümkün. Dünya çapında da New York, Paris, Roma, Atina ve Berlin gibi büyük şehirler başta olmak üzere tüm şehirlere ait sorgulamaları parça üzerinden yapabilirsiniz. Yurt dışına da direk uçuşlar bulabileceğiniz gibi, uçuşların bir kısmı aktarmalı uçuşlar olabilir.